Recepció Vezető

Recepció Vezető Állás

A Nails House körmös szalonjában!

nails house recepcio vezető állás

Szeretnél Budapest legfelkapottabb körmös szalonjának vezetésében részt venni? Otthonosan mozogsz a szépségiparban? Szívesen foglalkozol emberek koordinálásval?

Feladatok:

  • Recepció koordinálása
  • Beosztások elkészítése
  • Munkaidő nyilvántartások elkészítése
  • A recepció munkájának segítése
  • Folyamatok ellenőrzése, tökéletesítése
  • Betegség esetén helyettesítés
  • Panaszkezelés
  • Kapcsolattartás a vezetőséggel

Amit elvárunk:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Irányítási képesség
  • Szalonunkhoz illő, igényes megjelenés
  • Maximális kedvesség minden helyzetben
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség
  • Magasfokú precizítás
  • Magas problémamegoldó készség

Ami előnyt jelent:

  • Recepció vagy szépségipari vezetői tapasztalat
  • Magas terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • FIX munkaidő: H-P 09:30-18:00
  • Bejelentett, 8 órás munkaidő
  • Kiemelt jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Garantált, hosszútávú, biztos munkahely

Ha a fentiek illenek rád, és van kedved egy pörgős, jó csapatban dolgozni, emberekkel foglalkozni, és egy forgalmas körmös szalon működésének koordinációjában aktívan részt venni, valamint recepcióját irányítani, akkor küldd el hozzánk fényképes önéletrajzod, recepció vezető állás megjelöléssel az alábbi e-mail címre.

hr@nailshouse.hu