Recepciós állás

Recepciós Állás

A Nails House körmös szalonjában!

nails house recepcios állás

Szeretnél Budapest legfelkapottabb körmös szalonjának a mindennapi, pezsgő életében aktívan részt venni? Otthonosan mozogsz a szépségiparban? Szívesen dolgozol emberekkel?

Amit elvárunk:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Olykor esti, hétvégi munkavégzés
  • Minimális vendéglátós ismeretek vagy legalább érdeklődés
  • Precíz, igényesen munkavégzés
  • Kedvesség minden helyzetben

Ami előnyt jelent:

  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
  • Magas terhelhetőség
  • Vendéglátós tapasztalat
  • Recepciós tapasztalat
  • Jó probléma megoldó készség
  • Még több kedvesség

Amit kínálunk:

  • Kényelmes, egyszerű munkavégzés
  • Biztos és versenyképes jövedelem, akár havi 350.000.- Ft
  • Kiszámítható, változatos munkarend
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat

Ha a fentiek illenek rád, és van kedved egy pörgős, fiatalos, jó csapatban dolgozni, emberekkel foglalkozni, és egy körmös szalon működésének koordinációjában aktívan részt venni, akkor küldd el hozzánk fényképes önéletrajzod, recepciós állás megjelöléssel az alábbi e-mail címre.

allas@nailshouse.hu